REMNANT 2’BILE HANDLER SıNıFı NEZDINDE SEMPATIK BIR SEFER ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nezdinde Sempatik Bir Sefer Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nezdinde Sempatik Bir Sefer Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına boşluk atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik olmaz, bir erteleme görmezse birkaç ay sonrasında kumar severlerle buluşacak. Bunun derunin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, yanında ufak bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” mirlığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir musiki eşliğinde olta süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir temsil deneyimi vadettiğine dair kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda kesinlikle bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi yürekin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz oyun olur mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında mandepsi severlerle buluşferment hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir desise olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sabah akşam baş başa göreceğiz.

Report this page